• معرفی شرکت
 • طرف های تجاری
 • توسعه پایدار
 • چشم انداز شرکت
 • با ما بیشتر آشنا شوید

  شرکت بازرگانی یاوری با راه اندازی سایت فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین درفضای مجازی آغاز نموده است.شرکت بازرگانی یاوری با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در عرصه کشاورزی وبا بهره گیری از تجارب کارشناسان خبره وتماس نزدیک با کشاورزان ودست اندرکاران این بخش، تمام تلاش خود را صرف شناخت عمیق ساز وکار وفرهنگ کشاورزی ، مسايل ومشکلات کشاورزان،وتبدیل کشاورزی به صنعتی سودآور وپایدار کرده است.برای رسیدن به این منطور ودرنخستین گام ،شرکت بازرگانی یاوری اقدام به جلب مشارکت  وسرمایه گذاری خارجی شرکت NTS کرد.درگام بعدی با همکاری شرکت NTS واستفاده از تجربیات آن مذاکرات جدی ومفصلی را با بزرگترین ومعتبرترین شرکت های اروپایی وآمریکایی تولید کننده نهاده های کشاورزی، برای تامین بهترین وموثرترین کودهای آلی وشیمیایی ومواد بیولوژیک به عمل آورد که موجب شد شرکت بازرگانی یاوری به عنوان ارايه دهنده کالاهایی با کیفیت برتر به کشاورزان عزیز شناسانده شود. ثمره این تلاش ها افزایش کمی وکیفی محصولات کشاورزی درسراسر ایران بوده که زمینه را برای توسعه جغرافیایی فعالیت های شرکت،ارتباط بیشتر با کارشناسان وکشاورزان وگسترش فعالیت درارايه محصولات مختلف کشاورزی فراهم آورده است.این فعالیت ها شامل حضور درتمامی مناطق جغرافیایی کشور با کارشناسان مقیم، شناخت عمیق تر ودقیق ترمشکلات، آموزش کارشناسان جوان وکشاورزان،ترویج رایگان راه حل های دقیق ومعرفی محصولاتی منحصر به فرد وبا کیفیت بالا برای افزایش سودآوری است.شرکت بازرگانی یاوری به عنوان یکی از شرکت های نوآور در تغذیه گیاه با معرفی کاربردهای جدیدی چون هیومیک اسیدها، آمینواسیدها، کودهای سیلیسیم دار و همچنین اصلاح کننده های آب و خاک تحول مثبتی را در تغذیه گیاه ایجاد نمود.لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق ایمیل info@bazarganiyavari.com و یا بخش تماس با ما هستیم.

  از آغاز کار تا کنون، بازرگانی یاوری همواره به دنبال فراهم نمودن نهاده های با کیفیت و مقرون به صرفه بوده است. برقراری تعادل میان کیفیت و قیمت همانند راه رفتن بر لبه ی باریکی است که تلاش زیادی را می طلبد. بازرگانی یاوری علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری برخی از معتبرترین تولید کنندگان نهاده های کشاورزی در دنیا، با رعایت اخلاق حرفه ای، به طور مداوم در پی یافتن راه های جدید در ایجاد ارزش برای مشتریان خود می باشد. سابقه ی ارتباط با مراکز تصمیم گیری و منابع معتبر کود در جهان، موقعیت بازرگانی یاوری به عنوان یک تامین کننده ی ممتاز را برجسته گردانده است.
  شرکت بازرگانی یاوری در بخش سموم بیولوژیک نماینده ی شرکت  Kanbiosysهند، NTSاسترالیا در بخش تغذیه گیاه نماینده ی شرکت های  NTSاسترالیا،  Joint hopeچین، X_Humate چین،Jiate چینو 5P Hortiplex هندمی باشد.

  بازرگانی یاوری به عنوان تامین کننده نهاده های کشاورزی در برابر جامعه خود را مسول می داند، نه به این خاطر که این حرف زیبا به نظر می آید بلکه به خاطر معنی دادن به فعالیت هایش؛ و به زبان خودمانی به خاطر اینکه انجام کارها ساده تر و خوشایندتر می شود. بازرگانی یاوری  این مسولیت را در تامین غذای کافی و سالم، افزایش کارایی و اثربخشی منابع، و حفظ محیط زیست تعریف می کند.
  افزایش جمعیت نیاز به مواد غذایی را بیشتر می کند. امنیت غذایی علاوه بر تولید کافی محصولات کشاورزی، به در برداشتن مقدار قابل قبول از عناصر  غذایی در گیاه، و عاری بودن آن از مواد سمی نیز مربوط است.  بازرگانی یاوری نقش خود در افزایش بهره وری کشاورزی را تامین نهاده های با کیفیت و ارایه دانش دست اول کشاورزی تعریف نموده است.
  به منظور توسعه ی پایدار باید منابع اصلی در کشاورزی را مورد توجه قرار داد. این منابع کمیاب عبارتند از زمین، آب و انرژی. ایران با وجود داشتن وسعت زیاد، زمین های قابل کشت محدودی دارد. همچنین کمبود ذاتی منابع آب در ایران، خشکسالی های پی در پی و افزایش چشمگیر استفاده از منابع آب زیرزمینی، لزوم توجه به کمبود این منبع را روزافزون می کند. انرژی به عنوان یک عنصر کلیدی در کشاورزی نوین به حساب می آید و سرمایه گذاری در زیرساخت ها به منظور استفاده ی بهینه ی آن باید مورد توجه قرار گیرد. کلید بکارگیری درست این منابع آگاهی و مسولیت پذیری می باشند و بازرگانی یاوری با ارایه ی دانش در کنار کالای با کیفیت، نقش خود را تعریف نموده است.
  دخالت های انسان در روند طبیعت تهدیدی برای محیط زیست می باشد. تغییر کاربری زمین ها، عدم توجه به پتانسیل ها و یا تهدیدهای کشت در یک منطقه،  انجام فعالیت هایی که به تولید گازهای خطرناک می انجامد،  مصرف زیاد و نادرست مواد شیمیایی در زمین های کشاورزی نمونه هایی از این دخالت ها به شمار می آیند. باید توجه داشت که محیط زیست فراتر از تامین معاش یک جامعه و یک نسل بوده و باید برای آیندگان نیز حفظ شود. سپاهان رویش نقش خود در حفظ محیط زیست را تلاش همه جانبه برای افزایش عملکرد در واحد سطح، برندسازی مناطق کشت و بهبود فرایندهای تولید تا مصرف، تعریف نموده است.

  به عنوان یک شرکت تاثیرگذار در بخش تامین نهاده های کشاورزی در ایران، چشم انداز بازرگانی یاوری ، بودن به عنوان یک مرجع مولف بالاترین استانداردهای صنعت و ایفای نقش مثبت در توسعه ی صنعت کشاورزی می باشد.
  رسالت ما تلاش برای بالابردن فاکتورهای عملکردی صنعت کشاورزی و در پی آن منفعت سهامداران، کارکنان و مشتریان شرکت و در مقیاس بزرگتر منفعت جامعه می باشد. این کار با تلاش مستمر در ارایه ی بهترین کالاها، خدمات و راه حل ها انجام خواهد شد.
  پایه های ارزشی ما در رسیدن به این چشم انداز، کمال خواهی، کارگروهی، اعتماد و مسولیت پذیری می باشد.